Pomysłowe prezenty na chrzest. Przegląd propozycji
16.jpg Chrzest Święty jest to pierwsza uroczystość dziecka i wyjątkowe wydarzenie. Po ceremonii w Kościele jest przyjęcie rodzinne. Goście przynoszą też upominki, często specjalnie dobierane. Prezenty są pamiątkowe lub praktyczne. Warto wręczyć podarek, który przetrwa wiele lat i zawsze będzie przypominał o tym dniu. Powinien być unikatowy z grawerem, bo pozostanie wieczną pamiątką.
czytaj całość »
Gdzie trzymać domowe klucze, by wiecznie ich nie szukać?
14.jpg

Szukanie kluczy do domu to udręka wielu z nas. Najczęściej gubimy je właśnie wtedy, kiedy bardzo nam się spieszy. Przeszukujemy nerwowo kieszenie spodni i płaszczy, szafki znajdujące się w pobliżu wejścia. Może spadły na ziemię, a może ktoś z domowników zabrał je przez pomyłkę? Sposobem na rozwiązanie problemu jest stosowanie wygodnych szafek na klucze i powolne wypracowanie w sobie nawyku odkładania do nich kluczy za każdym razem, kiedy wchodzimy do domu.

czytaj całość »
Podano do łóżka - poznaj magię tac śniadaniowych
12.jpg Taca śniadaniowa to idealny sposób na to, żeby zapewnić sobie dobry początek dnia. Dzięki niej bez problemu da się przenieść pierwszy posiłek do sypialni i cieszyć się nim w łóżku. Takie rozwiązanie przyda się zwłaszcza w dni wolne, kiedy dysponujemy nieograniczoną ilością czasu i możemy się bezkarnie wylegiwać.
czytaj całość »
Wszystko pod ręką czyli zalety organizerów na biurko
10.jpg Biurko jest miejscem kojarzącym się z pracą lub nauką, skupieniem i porządkiem. Właśnie dlatego warto je dobrze zorganizować. Sterty dokumentów, notatników i mnóstwo przyborów do pisania czy zakreślania to akcesoria, które znajdują się właściwie na każdym biurku.
czytaj całość »
Dlaczego skarbonka to dobry prezent dla dziecka?
8.jpg Obserwując rozwój swoich dzieci, rodzice pragną nauczyć ich jak najwięcej, aby jednocześnie ustrzec je przed ewentualnymi niepowodzeniami i błędami. Zdarza się tak, że przekazywane dzieciom wartości „przelatują koło ucha”, gdyż są podawane przez rodziców w mało atrakcyjny sposób.
czytaj całość »
Wspomnień czar. Gdzie trzymać dziecięce pamiątki?
6.jpg Obserwując rozwój i dorastanie naszych pociech, często pragniemy zatrzymać te wyjątkowe chwile i cieszyć się nimi bez końca. Oczywiście, czasu nie da się zatrzymać. Istnieją jednak sposoby na utrwalanie wspomnień, przez zachowywanie pamiątek, zdjęć czy zapisków z tego wyjątkowego czasu. Taki zbiór różności, może w przyszłości okazać się niepowtarzalnym prezentem dla dziecka, przekazującym pamięć na kolejne pokolenia.
czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl