do kasy suma: 0,00 zł
blank

Jak spersonalizować pudełko na obrączki ślubne?

Jak spersonalizować pudełko na obrączki ślubne?

Wymiana obrączek to symboliczna chwila, która jest przypieczętowaniem zawarcia małżeństwa między dwojgiem zakochanych w sobie ludzi. Jednak zanim do niej dojdzie, najczęściej na barkach świadka spoczywa obowiązek przechowania obrączek i podania ich Młodej Parze w odpowiednim momencie. Obrączki najlepiej przechowywać w specjalnym pudełku, dzięki któremu nie tylko nie zawieruszą się podczas uroczystości, ale też będą pięknie wyeksponowane. Pudełko na obrączki powinno nawiązywać do stylu, w jakim zostało zorganizowane wesele. Warto je też spersonalizować. O tym,  jak można je ozdobić, piszemy w dalszej części artykułu.

Czytaj też: Gdzie zbierać koperty prezentowe podczas ślubu?

Co wyróżnia spersonalizowane pudełko na obrączki?

Pudełka na obrączki dostępne są w różnych formach. Obecnie popularnością cieszą się np. eko pudełka na obrączki. Wykonuje się je z drewna i wypełnia mchem w środku. Takie ozdoby świetnie wpisują się w charakter uroczystości w stylu rustykalnym lub boho. Drewniane pudełka na obrączki łatwo można też spersonalizować. W tym przypadku istotną rolę odgrywa grawer. W drewnie można wygrawerować niemalże każdy wzór i napis, który sprawi, że szkatułka będzie jedyna w swoim rodzaju. Poza grawerem ozdobą pudełek na obrączki są też napisy i elementy dekoracyjne, wycinane ze sklejki i przyklejane do wieczka lub wewnątrz pudełka. Pary chętnie decydują się na ozdoby w formie swoich inicjałów lub całych imion.

Równie często wybierają też polskie napisy „żona i mąż” bądź wersję angielską „Mr&Mrs”. Jedną z form personalizacji pudełek na obrączki jest również zamieszczenie na nich daty zawarcia małżeństwa. Wyjątkowości pudełkom dodają też hasła takie jak np. „miłość”, czy „zawsze razem”. Napisy w zależności od preferencji Młodej Pary mogą być po polsku lub angielsku. Na szkatułkach pięknie prezentują się również symbole miłości. Zainteresowaniem nowożeńców cieszą się serca, obrączki czy dwa gołąbki. Niekiedy pary decydują się także na połączenie takich detali z napisami. Tym samym powstają pudełka na obrączki np. z widniejącymi na wieczku inicjałami Młodej Pary umieszczonymi w ramce w kształcie serca.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl