do kasy suma: 0,00 zł
blank

Jak dopasować pudełko na koperty ślubne do stylistyki uroczystości?

koperty na pudełko ślubne

Prezenty ślubne mogą przyjmować różną formę. Jeszcze do niedawna Para Młoda mogła liczyć na podarunki w postaci sprzętów AGD lub kuchennych akcesoriów. Dziś, choć i takie upominki się zdarzają, o wiele popularniejsze okazuje się wręczanie gotówki. Koperty ślubne zadowalają nowożeńców, ale bywają problematyczne z powodu tego, że nie wiadomo, gdzie przechowywać je w trakcie wesela. Kłopot ten da się jednak rozwiązać dzięki zamykanym na kluczyk pudełkom na koperty.

Jak wybrać idealne pudełko na koperty?

Pudełko na koperty ślubne powinno być przede wszystkim odpowiednio duże oraz dopasowane do charakteru uroczystości. Szczególnie istotne jest to, aby nawiązywało do stylistyki i motywu przewodniego wesela. Tym samym, jeśli wesele ma charakter:

  • rustykalny lub boho — silny związek z naturą powinien przejawiać się również w dodatkach. Do takiej stylistyki wesela najbardziej pasują dekoracyjne pudełka z drewna. Drewniane pudełko na koperty na kluczyk może być dodatkowo spersonalizowane np. poprzez grawer z imionami nowożeńców i datą ślubu lub dekorację z żywych kwiatów,
  • glamour – dodatki powinny być eleganckie, a nawet nieco ekstrawaganckie. W tym przypadku świetnie sprawdzają się pudełka na koperty ślubne wykonane ze szkła lub kryształu. Dobrze zdają egzamin również pudełka w kolorze srebra, złota bądź jasnych odcieni z dodatkami brokatu,
  • nowoczesny – pudełka, tak jak i cały wystrój sali weselnej, powinny być minimalistyczne. Dobrym wyborem są np. klasyczne grawerowane pudełka drewniane lub metalowe. Nie ma przy tym sztywnych ram co do ich barwy. Ważne jest jedynie to, aby pasowały do dominującej kolorystyki.

Przy wyborze pudełka na koperty ślubne dobrze też mieć na uwadze wygląd zaproszeń, winietek oraz księgi gości. Wszystkie te elementy powinny być spójne.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl