do kasy suma: 0,00 zł

blank Prowansalska Manufaktura

     Prowansalska Manufaktura powstała w myślą o wszystkich osobach, które zauroczone są stylem prowansalskim i szukają unikalnych oraz nietuzinkowych dekoracji do swojego domu.

    Nasze produkty występują w czterech wariantach kolorystycznych z charakterystycznym dla każdej  ornamentem. Wszystkie nasze produkty wykonane są z ogromną dbałością o najmniejszy detal. Do ich produkcji wykorzystujemy tylko naturalne i najwyższej jakości składniki.
Wszystkie elementy wykonane są z drewna bukowego lub sosnowego a następie ręcznie pomalowane naturalnymi farbami Anne Sloan. Farby Chalk Paint są całkowicie bezpieczne, bezwonne i wykazują bardzo niską zawartość lotnych zanieczyszczeń organicznych (VOC) - prawie trzykrotnie niższą niż dopuszczalna norma w Unii Europejskiej ( zgodność z normą BS EN 71-3:2013) W związku z tym farby, których używamy do produkcji naszych
wyrobów, są całkowicie bezpieczne i można nimi malować produkty mające kontakt z małymi dziećmi.
Tak pomalowane produkty zabezpieczone są przez nas woskiem, który chroni je przed zabrudzeniem.
Również abażury do naszych lamp zostały wykonane z naturalnego materiału jakim jest 100% len.

     Dodatkowo aby podkreślić wyjątkowy charakter oferowanych przez nas przedmiotów możemy wykonać na nich dowolny, wybrany przez Ciebie napis np. z imieniem dziecka.

blank do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl